Układ DSP i aplikacja

Skorzystaj z aplikacji mobilnej Lithe Audio, aby skonfigurować subwoofer zgodnie z własnymi preferencjami. Zintegrowany z nim układ DSP (od ang. Digital Signal Processor) pozwala m.in. na ustawienie częstotliwości podziału zwrotnicy, fazy, głośności, wzmocnienia oraz parametrów filtrów dolno- i górnoprzepustowego.

Konfiguracja typu Plug & Play

Subwoofer został tak zaprojekowany, aby umożliwić szybką konfigurację i integrację z domową siecią internetową oraz pozostałymi głośnikami wykorzystywanymi w ramach instalacji audio.

Zintegrowany wzmacniacz

Głośnik niskotonowy Lithe Audio ma wbudowany wydajny wzmacniacz klasy D o mocy 50 W RMS. Sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i większych pomieszczeniach, np. w sypialni, domowym biurze czy pokoju hotelowym.

Lithe Audio Pro WiFi Micro Wireless Subwoofer

Wysokiej jakości brzmienie

Subwoofer Lithe Audio to połączenie pojedynczego basowego przetwornika elektroakustycznego z dwiema membranami pasywnymi. Pozwala to na uzyskanie wysokiej jakości dźwięku w zakresie niskich częstotliwości pasma akustycznego.

Bezprzewodowo i przewodowo

Subwoofer obsługuje dwa zakresy łączności Wi-Fi (2,4 i 5 GHz), ale jest też wyposażony w złącza Ethernet (Network In i Network Out), co umożliwia zredukowanie wykorzystywanego okablowania do niezbędnego minimum.

AirPlay 2 i Chromecast

Dzięki wsparciu dla takich rozwiązań jak AirPlay 2 i Chromecast możesz strumieniowo odtwarzać muzykę z dowolnego smartfona lub tabletu, niezależnie od tego, czy posiadasz urządzenie oparte na Androidzie, czy systemie iOS.

Obsługa Google Cast

Kompatybilność z protokołem Google Cast sprawia, że możesz wykorzystać subwoofer aktywny Lithe Audio w ramach grupy urządzeń różnych producentów obsługujących to rozwiązanie.

Sterowanie głosowe

Połącz subwoofer z urządzeniem wspierającym takie rozwiązania Google Home i Amazon Alexa (np. głośnikiem Amazon Echo), aby wykorzystać sterowanie głosowe do obsługi swojego systemu nagłośnienia strefowego.

Rzeczywistość rozszerzona, czyli AR

Ważne jest również, abyś wcześniej sprawdził, jak subwoofer będzie prezentował się w pomieszczeniu odsłuchowym, dlatego też producent stworzył rozwiązanie AR (Augumented Reality) i aplikację, dzięki której jest to możliwe.

Inne cechy aktywnego głośnika niskotonowego Lithe Audio WiFi Micro Wireless Subwoofer:

 • -Przetwornik niskotonowy: 4-calowy z polipropylenową membraną
 • -Zintegrowane dwie 4-calowe membrany pasywne
 • -Wbudowany wzmacniacz klasy D o mocy 50 W RMS (przy 4 omach)
 • -Czułość: 90 dB (1 W/1 m)
 • -Przetwarzanie audio w jakości do 192 kHz/24 bit
 • -Obsługa serwisów muzycznych, takich jak np. Spotify, Amazon Music, Deezer, Tidal, Airable Radio, Napster i SoundMachine
 • -Obsługiwane formaty audio: MP3, WMA, AAC (MPEG4), AAC+, ALAC, FLAC, APE, WAV, OGG, LPCM
 • -Dostępne sterowniki dla systemów sterowania, takich jak Control4, Fibaro, Loxone
 • -Możliwość wykorzystania maks. 30 głośników Lithe Audio (30 stref) w ramach tej samej sieci Wi-Fi
 • -Wymiary subwoofera (szer. x głęb.): 174 x 174 mm
 • -Masa: 3 kg16 innych produktów w tej samej kategorii: