Lista produktów marki Bose

Dr Amar G. Bose założył swoją firmę ponad 50 lat temu. Przez cały ten czas pasja tworzenia lepszych produktów stała się źródłem inspiracji dla tysięcy pracowników, którzy korzystali z mocy swojej wyobraźni, eksperymentowali i opracowywali nowe produkty.

Bose Soundbar 700 Biały -...
  • Pakiet

Bose Soundbar 700 Biały - zestaw 5.1

Cena 10 599,00 zł
Availability: Out of stock

Nie chcesz jedynie słuchać dźwięku filmów, muzyki i programów telewizyjnych. Chcesz poczuć potężne odgłosy tyranozaura kroczącego na ekranie, krzyk tłumu, gdy słabsza drużyna wygrywa mecz i wypełniający serce rytm ulubionej piosenki.

Bose AudioPack Pro S4

Bose AudioPack Pro S4

Cena 6 879,00 zł
Availability: Out of stock

Zestaw składa się z wzmacniacza FreeSpace IZA 190-HZ i 4 głośników FreeSpace FS2SE Surface-Mount, specjalnie dopasowane, aby podnieść doświadczenie klienta dzięki dźwiękowi najwyższej jakości. Rozwiązanie zapewnia wyjątkową trwałość, czysty dźwięk i łatwość instalacji.

Zestaw Bundle Bose Soundbar...
  • Pakiet

Zestaw Bundle Bose Soundbar 500 + Bass 500 +...

Cena 6 699,00 zł
Availability: 1 In Stock

Ten stylowy głośnik soundbar ma być do słuchania, a nie oglądania. Dlatego zaprojektowaliśmy specjalne przetworniki, dzięki którym głośnik Bose Soundbar 500 jest nieprawdopodobnie smukły, ale nie traci nic na jakości dźwięku, z której Bose jest znana.