Zestawy nagłośnieniowe

Aktywne filtry

Bose AudioPack Pro S4

Bose AudioPack Pro S4

Cena 6 879,00 zł
Availability: Out of stock

Zestaw składa się z wzmacniacza FreeSpace IZA 190-HZ i 4 głośników FreeSpace FS2SE Surface-Mount, specjalnie dopasowane, aby podnieść doświadczenie klienta dzięki dźwiękowi najwyższej jakości. Rozwiązanie zapewnia wyjątkową trwałość, czysty dźwięk i łatwość instalacji.

Aktywny moduł basowy Sub2
%
  • -700,00 zł

Bose Aktywny moduł basowy Sub2

Cena podstawowa 6 299,00 zł Cena 5 599,00 zł
Availability: Out of stock

Aktywny moduł basowy Sub2 w połączeniu z dowolnym przenośnym systemem PA zapewnia doskonałe tony niskie do częstotliwości 37 Hz. Połączenie systemu Bose L1 Pro32 i modułu Sub2 to zestaw odtwarzający basy o jeszcze niższych częstotliwościach, które są głośniejsze i bardziej wyraziste. Smukła konstrukcja pozwala umieścić urządzenie w dowolnym miejscu.

L1 Pro

L1 Pro

Cena 5 499,00 zł
Availability: 1 In Stock

System L1 Pro8 jest zawsze gotowy do działania, co ułatwia załadunek i przyspiesza konfigurację. System liniowy C-array cechuje się dużym obszarem propagacji dzięki 8 przetwornikom neodymowym o średnicy 2 cali ustawionym w konfiguracji articulated array. System ten zapewnia propagację poziomą o promieniu 180 stopni i szerokie rozpraszanie w płaszczyźnie pionowej, więc siedzący lub stojący widzowie słyszą wszystko bardzo wyraźnie nawet wtedy, gdy znajdują się z boku sceny — w małej lub średniej sali, takiej jak kawiarnia czy bar.

Aktywny moduł basowy Sub1

Bose Aktywny moduł basowy Sub1

Cena 4 299,00 zł
Availability: Out of stock

Aktywny moduł basowy Sub1 w połączeniu z dowolnym przenośnym systemem PA zapewnia doskonałe tony niskie do częstotliwości 40 Hz. W połączeniu z systemem Bose L1 Pro32 moduł Sub1 tworzy bardziej kompaktowy system i zapewnia wyraziste basy. Smukła konstrukcja pozwala umieścić urządzenie w dowolnym miejscu.