Aktywne filtry

Bose etui na słuchawki...
%
  • -40,00 zł

Bose etui na słuchawki Headphones 700

Cena podstawowa 120,00 zł Cena 80,00 zł
Availability: Out of stock

Zabezpiecz swoje słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 i akcesoria za pomocą zapasowego etui z zamkiem błyskawicznym. Jego wygląd jest dopasowany do stylu słuchawek.

Futerał na słuchawki Bose

Futerał na słuchawki Bose

Cena 119,00 zł
Availability: Out of stock

Warto zadbać, aby słuchawkom nausznym QuietComfort oraz ich akcesoriom nic się nie stało, i schować je do tego opcjonalnego zapinanego futerału. Jest nieduży i pasuje do stylu słuchawek.

Bose zestaw Fit Kit...

Bose zestaw Fit Kit QuietComfort® Earbuds II

Cena 69,00 zł
Availability: Out of stock

Zestaw Fit Kit Bose QC Earbuds II zawiera silikonowe końcówki i opaski stabilizujące, którymi w razie potrzeby można zastąpić oryginalne elementy. Zestaw Fit Kit Bose QC Earbuds II zawiera 3 różne pary miękkich końcówek (S, M i L) i 3 różne pary opasek stabilizujących (1, 2, 3), które można dowolnie zestawiać w celu uzyskania najlepszego dopasowania.

Końcówki pewnie spoczywają w uszach i równomiernie przylegają do ich powierzchni, nie powodując przy tym dyskomfortu. Zapewniają wygodne dopasowanie, dzięki czemu dźwięk jest najwyższej jakości, a tłumienie hałasu — bardzo skuteczne. Opaski stabilizujące dopasowują się do kształtu zewnętrznych części ucha, więc słuchawki pozostają na swoim miejscu.

Bose przewód USB-C do...
%
  • -30,00 zł

Bose przewód USB-C do ładowania

Cena podstawowa 59,00 zł Cena 29,00 zł
Availability: Out of stock

Zapasowy przewód USB-C do USB-A do ładowania wybranych modeli słuchawek i głośników oraz zatyczek Bose II i okularów Bose Tempo. Umożliwia ładowanie za pomocą komputera lub ładowarki sieciowej USB. Do zatyczek Bose Sleepbuds II polecamy przewód o długości 1 m.

Zestaw uzupełniający do...

Zestaw uzupełniający do słuchawek dousznych...

Cena 59,00 zł
Availability: Out of stock

Zestaw uzupełniający do słuchawek Bose QC Ultra zawiera 3 różne pary miękkich końcówek (S, M i L) i 3 różne pary opasek stabilizujących (1, 2, 3), które można dowolnie zestawiać w celu uzyskania najlepszego dopasowania. Końcówki pewnie spoczywają w uszach i równomiernie przylegają do ich powierzchni, nie powodując przy tym dyskomfortu. Zapewniają wygodne dopasowanie, dzięki czemu dźwięk jest najwyższej jakości, a redukcja szumów — bardzo skuteczna. Opaski stabilizujące dopasowują się do kształtu zewnętrznych części ucha, więc słuchawki pozostają na swoim miejscu.

Przewód USB-C do...
%
  • -20,00 zł

Przewód USB-C do ładowania(30cm czarne)

Cena podstawowa 59,00 zł Cena 39,00 zł
Availability: 10 In Stock

Zapasowy przewód USB-C do USB-A do ładowania zatyczek Bose Sleepbuds™ II, okularów Bose Frames Tempo oraz wybranych modeli słuchawek i głośników. Umożliwia ładowanie za pomocą komputera lub ładowarki sieciowej USB.

Pokrowiec na słuchawki...

Pokrowiec na słuchawki bezprzewodowe SoundSport

Cena 49,00 zł
Availability: Out of stock

Lekki i wytrzymały wymienny pokrowiec z zamkiem błyskawicznym chroni słuchawki, gdy nie są używane. A w trakcie ćwiczeń pomieści także klucze, gotówkę i inne drobne przedmioty. Dostępny w trzech kolorach, dopasowanych do barwy słuchawek. Dołączony karabińczyk pozwala na zabranie pokrowca na trening w dowolne miejsce.

Bose zestaw z przewodem...

Bose zestaw z przewodem audio 2,5 mm do 3,5 mm

Cena 49,00 zł
Availability: Out of stock

Ten opcjonalny przewód służy do podłączania wybranych modeli słuchawek Bose do urządzenia nieobsługującego łączności bezprzewodowej lub aby korzystać z nich po rozładowaniu się akumulatora. Można go użyć w przypadku zgubienia lub uszkodzenia oryginalnego przewodu.