Okulary z funkcją audio

Debiutancka gama okularów obejmuje dwa klasyczne modele z wbudowanymi głośnikami Bose, które zapewniają niespotykane dotąd wrażenia dźwiękowe.

cechy bose Frames rondo

Bose Frames Rondo wymiary

Nowa odsłona retro

Wyróżniający się, zaokrąglony kształt został spopularyzowany przez artystów i muzyków, co się doskonale składa, bo po raz pierwszy w historii te okulary odtwarzają muzykę.

"

Wzrok i słuch

Od opatentowanych komór akustycznych po wysokiej jakości soczewki — okulary Bose Frames zostały zaprojektowane z myślą o doskonałym dźwięku i ochronie przed słońcem.

Słuchanie bez noszenia słuchawek

To zupełnie nowy sposób na słuchanie muzyki. Okulary Bose nie izolują od otoczenia oraz pozwalają dyskretnie słuchać ulubionej muzyki.

Zachwyć się swoim wyglądem

Wybierz kształt najlepiej dopasowany do Twojego stylu z kolekcji okularów Bose Frames. Szeroka gama limitowanych edycji kolorystycznych wymiennych soczewek sprawia, że można w prosty sposób dostosować wygląd okularów do swojego stylu.

Rondo

Jedna aplikacja. Pełna kontrola.

Aplikacja Bose Connect zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji zakupionego produktu. Zapoznaj się ze wskazówkami, odblokuj system Bose AR i dostosuj ustawienia do swoich upodobań, aby więcej swojego wolnego czasu poświęcić na słuchanie muzyki, a nie na konfigurowanie ustawień.

Bose Rondo aplikacja

Bose AR to pierwsza w swoim rodzaju platforma rzeczywistości rozszerzonej dźwiękowo, która łączy w sobie moc produktów audio nowej generacji firmy Bose z innowacyjnymi aplikacjami mobilnymi. Jeśli posiadasz urządzenie iPhone lub iPad i produkt Bose obsługujący funkcję AR, otwórz aplikację Bose Connect, aby uzyskać listę aplikacji obsługujących Bose AR z łączami do ich pobrania. (Trwają prace nad aplikacjami dla użytkowników systemu Android. Funkcje Bose AR i ich dostępność mogą się różnić).

Wymiary/waga:

Okulary Frames Rondo: Mniejszy rozmiar

49,5 mm × 15,5 × 154 mm

(szer. soczewki × odl. między soczewkami × dł. zausznika)

Waga:45 g

Zawartość opakowania:

  • Okulary Bose Frames Rondo
  • Etui
  • Przewód do ładowania
  • Woreczek

Dodatkowe informacje:

  • Zasięg łączności Bluetooth: 9 m (30 stóp)
  • Czas ładowania akumulatora: Do 2 godzin
  • Czas pracy akumulatora: Do 3,5 godziny strumieniowego odtwarzania muzyki
1 Przedmiot

4 innych produktów w tej samej kategorii: