• -1 550,00 zł

Designerska podstawa metalowa, opcjonalne akcesoria Loewe, a także rozwiązanie pozwalające na ukrycie okablowania oraz charakterystyczny logotyp We. by Loewe przypominają nam o tym, że telewizory We. See by Loewe reprezentują rodzinę ekskluzywnych urządzeń Loewe.

Telewizory We. See by Loewe to wyjątkowe modele, które powstały z myślą o zapewnieniu dobrego samopoczucia użytkownikom, gwarantując wyjątkowe dopasowanie do aranżacji omowego wnętrza i komfort użytkowania.


Nowoczesny panel Edge LED

Modele oferowane pod marką We. by Loewe wyróżniają się smukłą konstrukcją i panelem LCD z krawędziowym podświetleniem LED. Maksymalna wartość luminancji, jaką oferują telewizory We. by Loewe to 550 nitów. W połączeniu z obsługiwanymi trybami HDR (High Dynamic Range) możemy oglądać ulubione materiały audio-wideo bez kompromisów w jakości obrazu.

Stylowa obudowa

Najwyższej jakości materiały i perfekcyjne wykonanie to charakterystyczne elementy telewizorów nowej marki We. by Loewe. Design tych urządzeń opiera się na dwukolorowej ramie, co podkreśla ich wyjątkowość. Krawędzie obudowy oraz jej górna część mają czarny matowy kolor, natomiast dół, a także obudowa głośnika i podstawa telewizora są kolorowe (dot. modeli o przekątnej 55 i 50 cali). Telewizory z ekranami o przekątnych 32 i 43 mają w pełni kolorowy tył obudowy. Odpowiednia konstrukcja tylnego panelu telewizora pozwala na ukrycie wykorzystywanego okablowania pod specjalnie zaprojektowaną tylną pokrywą.

We. See by Loewe

Modele z linii We. See by Loewe doskonale reprezentują bezkompromisowe niemieckie wzornictwo z detalami, które nawiązują do klasycznych, ekskluzywnych modeli firmy Loewe. Dzięki przemyślanej konstrukcji, zamiast podstawy szafkowej, możesz wykorzystać również opcjonalny stojak podłogowy czy uchwyt ścienny i dopasować swój model We. See by Loewe do aranżacji pomieszczenia i własnych preferencji.

Wyjątkowy dźwięk

Każdy z modeli We. See by Loewe obsługuje system dźwięku Dolby Atmos. Wbudowany głośnik typu soundbar o mocy muzycznej 80 W jest gwarancją emocjonującego i bogatego brzmienia. Co ważne, głośniki skierowane są do przodu – w kierunku słuchacza.

Do odtwarzania dźwięku za pośrednictwem telewizora możesz wykorzystać moduł Bluetooth. Pozwala on zarówno na przesyłanie strumieniowe sygnału audio np. ze smartfona do telewizora, ale także na współpracę modeli We. See by Loewe ze słuchawkami bezprzewodowymi.Różnorodne opcje obsługi

Wykorzystując kompatybilną aplikację mobilną firmy Loewe możemy wygodnie obsługiwać dostępne funkcje i rozwiązania w telewizorach We. See by Loewe. Na uwagę zasługuje również dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowania, który przypomina swoją konstrukcją model stosowany w ekskluzywnych telewizorach firmy Loewe. Jest to sterownik elegancki, a jednocześnie intuicyjny i wygodny w obsłudze. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Wśród dostępnych rozwiązań, jakie w nim zastosowano nie zabrakło przycisków szybkiego dostępu do popularnych serwisów VoD, takich jak Amazon Prime, Netflix, Rakuten TV czy YouTube. Za pośrednictwem pilota możemy również szybko uruchomić platformę streamingową Deezer.

1 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
4011880171571

16 innych produktów w tej samej kategorii: