Wszystko jest dostosowane do Twoich potrzeb

awsze otrzymujesz najwyższą jakość dźwięku, ponieważ technologia CustomTune automatycznie dostosowuje dźwięk do Twoich uszu.

Jak to działa:
1. Słuchawki wysyłają sygnał dźwiękowy, aby poznać wyjątkowy kształt Twojego przewodu słuchowego

2. Sygnał dźwiękowy wraca i jest przechwytywany przez wbudowane mikrofony

3. Następnie słuchawki doskonale optymalizują redukcję hałasu i jakość dźwięku

Włóż je wygodnie dzięki miękkim końcówkom i opaskom stabilizującym dostępnym w trzech rozmiarach. Następnie przeprowadź test dopasowania Fit Test w aplikacji Bose Music, aby mieć pewność, że dopasowanie jest odpowiednie.

Włączanie i odcinanie

Czystą przyjemnością jest tryb Quiet, który umożliwia wyciszenie dźwięków otoczenia za pomocą najlepszej na świecie redukcji hałasu.

Gdy należy zachować czujność, włącz tryb Aware, który pozwala usłyszeć dźwięki otoczenia lub prowadzić konwersację.

Technologia ActiveSense™ w trybie Aware może całkowicie wyciszyć głośne dźwięki otoczenia lub ograniczyć je do znośnego poziomu.

Doskonały odbiór

Realistyczny i zrównoważony dźwięk to nasza specjalność. Osiągamy to dzięki innowacyjnej technologii stworzonej specjalnie na potrzeby niewielkich urządzeń.

Doskonale usłyszysz każdą rozmowę dzięki wbudowanym mikrofonom, które filtrują dźwięki otoczenia, koncentrując się na Twoim głosie i umożliwiając swobodne prowadzenie rozmowy.

Wykorzystaj dodatkowe opcje personalizacji dostępne w ustawieniach regulowanego korektora w aplikacji Bose Music. Ustawiaj poziom basów oraz tonów średnich i wysokich zgodnie ze swoimi preferencjami.

Życie bez problemów

Zachowaj energię przez cały dzień! Nawet sześć godzin pracy akumulatora na jednym ładowaniu oraz etui ładujące, które umożliwia trzy dodatkowe ładowania.

Zostaw telefon tam, gdzie jest. Steruj muzyką, odbieraj połączenia telefoniczne i reguluj poziom głośności bezpośrednio na powierzchni słuchawek za pomocą łatwego sterowania dotykowego.

Przewodnik po konfiguracji i sterowaniu w aplikacji Bose Music pozwala aktualizować słuchawki. Zarządzaj połączeniami Bluetooth®, jakością dźwięku i nie tylko.

Elementy, które tworzą całość

Wyjątkowa technologia Bose dostosowuje dźwięk do kształtu Twoich uszu, zapewniając niezrównane wrażenia ze słuchania muzyki.

Dłuższe słuchanie muzyki

Do 6 godzin słuchania na jednym ładowaniu

Etui umożliwia dodatkowe 3 ładowania

Łącznie do 24 godzin słuchania muzyki

Do 2 godzin słuchania po szybkim 20-minutowym ładowaniu

Zawartość opakowania

2 słuchawki Bose QuietComfort® Earbuds II
Zestaw Bose Fit Kit:
3 pary końcówek (rozmiar mały, średni i duży)
3 pary opasek stabilizujących (1, 2, 3)
Etui ładujące
Kabel USB-C® (A do C; ok. 30 cm)
Przewodnik szybkiego startu
Karta charakterystyki

Jaki są różnice pomiędzy słuchawkami QuietComfort® Earbuds II a poprzednim modelem QuietComfort® Earbuds?

Słuchawki QuietComfort® Earbuds II różnią się od poprzedniego modelu QuietComfort® Earbuds w wielu aspektach:
• Wprowadzenie technologii kalibracji dźwięku CustomTune w celu zapewnienia personalizowanego dźwięku i najlepszego na świecie systemu redukcji hałasu
• Znacznie lepsza wydajność systemu redukcji hałasu
• Znacznie mniejszy rozmiar słuchawek i mniejsze etui ładujące
• Więcej opcji dopasowania i personalizacji poprzez oddzielne końcówki i opaski stabilizujące
• Udoskonalona naturalna jakość dźwięku w trybie Aware i dźwięku Twojego głosu podczas rozmów telefonicznych
• Lepsza jakość eliminowania hałasu w mikrofonie podczas rozmów telefonicznych
• Test dopasowania Fit Test w aplikacji Bose Music, który pozwala sprawdzić dopasowanie słuchawek w celu uzyskania najlepszej jakości dźwięku i wydajności systemu redukcji hałasu

Jak mogę zadbać o to, aby moje słuchawki Bose QuietComfort® Earbuds II zawsze miały najnowsze funkcje?

Słuchawki QuietComfort® Earbuds II zostały opracowane tak, aby z czasem służyły coraz lepiej. Naszym zamiarem jest dodawanie nowych funkcji za pośrednictwem aktualizacji oprogramowania. Aby otrzymywać te aktualizacje, należy pobrać aplikację Bose Music. W momencie pierwszego połączenia słuchawek QuietComfort® Earbuds II z aplikacją po udostępnieniu aktualizacji oprogramowania otrzymasz powiadomienie o tym, że trwa pobieranie aktualizacji. Ponowne włożenie słuchawek do etui spowoduje ukończenie instalacji.

Do czego służą przyciski na słuchawkach QuietComfort® Earbuds II?

Przyciski na lewej i prawej słuchawce są takie same. Obsługują następujące funkcje:
• Przesuń palcem w górę lub w dół, aby ustawić głośność.
• Dotknij raz, aby odtworzyć lub zatrzymać zawartość
• Dotknij dwukrotnie w krótkim odstępie czasu, aby przejść do przodu
• Dotknij trzykrotnie w krótkim odstępie czasu, aby przejść do tyłu
• Naciśnij i przytrzymaj powierzchnię słuchawki, aby uzyskać dostęp do funkcji skrótu. Domyślnie funkcja skrótu na obu słuchawkach umożliwia przechodzenie między trybem Quiet (pełna redukcja hałasu) i trybem Aware (słyszenie dźwięków otoczenia). Dodatkowe tryby redukcji hałasu na poziomach dźwięku między trybami Quiet i Aware można dodać za pomocą aplikacji Bose Music. W aplikacji Bose Music można również spersonalizować funkcję skrótu na jednej lub na obu słuchawkach, aby uzyskać dostęp do wbudowanej funkcji asystenta głosowego.
• Dotknij raz, aby odebrać połączenie przychodzące
• Dotknij dwukrotnie w krótkim odstępie czasu, aby zakończyć połączenie telefoniczne lub odrzucić połączenie przychodzące

Czy słuchawki QuietComfort® Earbuds II są odporne na pot?

Tak. Słuchawki Bose QuietComfort® Earbuds II przeszły testy IPX4, co oznacza, że są zabezpieczone przed potem i rozpryskami wody padającej pod dowolnym kątem. Wnętrze etui ładującego jest również odporne na wodę czy pot, które mogą pozostać na słuchawkach po umieszczeniu ich wewnątrz w celu naładowania. Jednak nie zaleca się wystawiania etui na działanie wody.

Czy słuchawki Bose QuietComfort® Earbuds II obsługują technologię komunikacji z wieloma urządzeniami?

Nie. Technologia komunikacji z wieloma urządzeniami pozwala słuchawkom bezprzewodowym podtrzymywać połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie. Słuchawki QuietComfort® Earbuds II mogą połączyć się nawet z siedmioma urządzeniami i zapamiętać je, ale podczas użytkowania utrzymują łączność tylko z jednym urządzeniem. Aby połączyć się z drugim urządzeniem, które zostało wcześniej sparowane ze słuchawkami, należy wybrać słuchawki QuietComfort® Earbuds II w ustawieniach Bluetooth drugiego urządzenia, a słuchawki odłączą się od pierwszego urządzenia i połączą z drugim.

Czy ze słuchawek QuietComfort® Earbuds II można korzystać podczas połączeń telefonicznych w programach VoIP, Zoom i Microsoft Teams lub innych rodzajów połączeń?

Tak. Jeśli źródło wykorzystywane do połączenia VolP jest wyposażone w technologię Bluetooth z profilem łączności HFP, wówczas słuchawki Bose QuietComfort® Earbuds II mogą być połączone i używane do rozmów.

Czy końcówki i opaski stabilizujące są zgodne z innymi modelami słuchawek Bose?

Nie. Bose Fit Kit to zupełnie nowe wzornictwo, które nie jest zgodne z innymi słuchawkami Bose ani słuchawkami innych producentów.

Co zrobić, jeśli opaski stabilizujące nie są dopasowane do moich uszu?

Poświęć trochę czasu na eksperymentowanie z różnymi rozmiarami końcówek i opasek stabilizujących, aby uzyskać kombinację, która Ci odpowiada i zapewnia delikatne uszczelnienie oraz wygodne i spójne wrażenia. Pamiętaj, że często kształt prawego i lewego ucha może się nieznacznie różnić, więc rozmiary końcówek w obu uszach mogą być różne. Końcówki i opaski stabilizujące można dowolnie łączyć (np. końcówka w rozmiarze małym i opaska stabilizująca nr 3). Jeśli potrzebujesz innych rozmiarów, w dziale pomocy technicznej firmy Bose można uzyskać końcówki i opaski stabilizujące w rozmiarze bardzo małym i bardzo dużym.

Specyficzne kody

ean13
017817838320

16 innych produktów w tej samej kategorii: