Głośnik DS40F

Bose® FreeSpace DS 40F jest najbardziej wszechstronnym członkiem rodziny głośników DS. Jest to wydajny, pełnozakresowy głośnik do montażu wpuszczanego przeznaczony do muzyki w tle.
Głośnik pełnozakresowy z pojedynczym przetwornikiem 114 mm (4,5”), zapewniającym pokrycie stożkowe 125°, idealna reprodukcja muzyki i mowy do zastosowań w sufitach podwieszanych. Konstrukcja Shortcan umożliwia montaż w płytszych sufitach o minimalnej głębokości 153 mm (6,0”).

Wzmacniacz IZA 250-LZ

Wysokiej jakości wzmacniacza klasy D zapewnia zoptymalizowaną wydajność i najwyższej jakość dźwięk dzięki zastosowaniu wewnętrznego cyfrowego procesora sygnału

Prosta instalacja dzięki lokalnej konfiguracji z przedniego i tylnego panelu wzmacniacza - nie jest wymagany komputer

Opti-voice® zapewnia płynne automatyczne przejście między dwoma źródłami dźwięku.

Przyjazny dla użytkownika panel przedni umożliwia użytkownikom łatwe podłączanie urządzeń, regulację tonów lub wybór między dwoma źródłami. Opcjonalny do zakupu regulator głośności Bose z możliwością montażu na ścianie z elementami sterującymi głośnością i wyborem źródła z dala od wzmacniacza dla wygody użytkownika

Odbiornik Bluetooth TP-LINK HA100

Bluetooth w twoim zestawie Hi-fi. Szybkość i wygoda technologia Bluetooth 4.1 zwiększa prędkość i stabilność bezprzewodowego połączenia pomiędzy twoimi urządzeniami a systemem Hi-fi. Duży zasięg. Kontroluj swój sprzęt audio nawet z odległości 20 metrów (pod warunkiem, że znajduje się na linii wzroku). Połącz do 8 różnych urządzeń. Odbiornik HA100 przechowuje informacje o maksymalnie 8 połączonych urządzeniach, dzięki czemu cała twoja rodzina może cieszyć się wygodą tego rozwiązania. Nowoczesny, kompaktowy design HA100 idealnie wpasuje się w każde wnętrze. Mała, nowoczesna obudowa skomponuje się nawet z najbardziej nowoczesnym zestawem audio.

16 innych produktów w tej samej kategorii: