Decyduj, ile dźwięków z otoczenia chcesz usłyszeć

Nie możesz kontrolować poziomu hałasu w otoczeniu. Możesz jednak mieć kontrolę nad tym, ile z tego hałasu usłyszysz. Ustaw własne poziomy redukcji hałasu na słuchawkach QuietControl 30 i słuchaj dźwięków o zrównoważonej jakości na każdym poziomie głośności. Lekki pałąk dobrze układa się na szyi, zapewniając wygodę przez cały dzień, a łączność Bluetooth eliminuje konieczność stosowania kabli.

słuchawki Bose QuietControl 30

Zapanuj nad otoczeniem

Słuchaj jak nigdy przedtem dzięki nowej przełomowej technologii: teraz masz kontrolę nad tym, ile z dźwięków otoczenia będzie do Ciebie docierać. Hałaśliwa droga do pracy? Wyeliminuj rozpraszające dźwięki. Poczekalnia w terminalu? Słuchaj dźwięków otoczenia, aby nie przegapić wezwania na pokład. Zwiększ redukcję hałasu po starcie samolotu. Już nigdy, w żadnym momencie w ciągu dnia, hałas nie stanie Ci na drodze. Chyba, że na Twoje wyraźne życzenie.

Redukcja hałsu Bose QuietControl 30

Ergonomiczna konstrukcja pałąka na szyję

Lekki, wyprofilowany pałąk dobrze układa się na szyi. Wykonany z delikatnych materiałów, aby zapewnić długotrwałą wygodę, dzięki czemu doskonale nosie się nosi przez cały dzień.

Bose QuietControl 30 w parku

Aktywna redukcja hałasu

Hałas towarzyszy nam przez cały czas. Dlatego wewnątrz i na zewnątrz słuchawek precyzyjnie rozmieściliśmy mikrofony, aby móc stale mierzyć i porównywać poziom hałasu i reagować na niego. Następnie system emituje taki sam sygnał z odwrotną fazą, w celu zredukowania hałasu. Ponadto końcówki StayHear+ QC tworzą delikatnie uszczelnienie zapewniające dodatkowe pasywne tłumienie hałasu.

redukcja hałasu w autobusie

Bezprzewodowy dźwięk bez kompromisów

Zostaw przewody za sobą, nie rezygnując z jakości dźwięku. Korektor zoptymalizowany pod względem głośności zapewnia stały i zrównoważony dźwięk niezależnie od poziomu głośności. Jeśli na ruchliwej ulicy musisz ją zwiększyć, dźwięk muzyki nie ulega zniekształceniom. Słuchawki paruje się za pomocą technologii Bluetooth i NFC, dzięki czemu ich bezprzewodowe łączenie jest proste i szybkie. Wbudowany mikrofon pozwala odbierać i kończyć połączenia, pomijać i wstrzymywać utwory, a także sterować głośnością bez konieczności sięgania po telefon. Dzięki temu możesz skupić się na muzyce.

wygoda pracy Bose QuietControl 30

Aplikacja może wiele zmienić

Chcemy, aby nasi klienci mogli w pełni wykorzystać nasze słuchawki. Dlatego opracowaliśmy aplikację Bose Connect, która pozwala sterować poziomem redukcji hałasu za pomocą intuicyjnego wyświetlacza. Ponadto podłączanie urządzeń i przełączanie się pomiędzy nimi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Aplikacja dostarcza wskazówki dotyczące produktu oraz pozwala personalizować ustawienia. Sprawdź i dowiedz się, dlaczego ta darmowa i łatwa w obsłudze aplikacja tak wiele zmienia.

Wymiary / waga bez kabla

  • Słuchawki:15,2 cm (wys.) × 16,5 cm (szer.) × 1,9 cm (głęb.) (63,8 g)
  • Pokrowiec:16,5 (wys.) × 17,1 (szer.) × 3,6 (głęb.) cm
  • Kabel USB:30,5 cm

Dodatkowe informacje

  • Zasięg łączności Bluetooth : 10 m (33 stopy)
  • Czas ładowania akumulatora: poniżej 3 h
  • Czas pracy akumulatora: Do 10 godzin odtwarzania po pełnym naładowaniu

Zawartość opakowania

  • Słuchawki bezprzewodowe QuietControl 30
  • Pokrowiec
  • 3 rozmiary końcówek QC: S, M i L
  • Kabel USB do ładowania

Często zadawane pytania

Jaka jest różnica między słuchawkami bezprzewodowymi QuietControl 30 a słuchawkami QuietComfort 20 z technologią Acoustic Noise Cancelling?

Choć oba modele słuchawek oferują redukcję hałasu w słuchawkach dousznych, QuietControl 30 ma dodatkową zaletę w postaci funkcji regulacji redukcji hałasu, pozwalającej użytkownikowi dostosować poziom redukcji hałasu. Wygodny pałąk pozwala korzystać ze słuchawek przez cały dzień. Słuchawki mają także korektor, który zapewnia wysokiej jakości dźwięk firmy Bose niezależnie od ustawień głośności. Ponadto słuchawki QuietControl 30 oferują takie funkcje jak system dwóch mikrofonów, komunikaty głosowe oraz intuicyjne sterowanie. Wszystko to w wygodnych słuchawkach bezprzewodowych. Słuchawki QuietControl 30 nie mają opcji przewodowej redukcji hałasu ani wzmacniania dźwięku, więc nie można ich podłączyć do systemów dźwiękowych w samolocie, co jest możliwe w przypadku słuchawek QC20.

 

Czym jest regulowana redukcja hałasu?

Regulowana redukcja hałasu to kolejna generacja wiodącej na rynku funkcji redukcji hałasu, z której słynie firma Bose. Zapewnia klientowi pełną kontrolę nad poziomem redukcji hałasu – od pełnej redukcji po jej całkowity brak, wraz z etapami przejściowymi – za jednym naciśnięciem przycisku na pilocie lub w aplikacji Bose Connect.

 

Co mam zrobić, jeśli nie słyszę różnicy w poziomie redukcji hałasu, zmieniając ustawienia za pomocą przycisków pilota lub aplikacji Bose Connect?

Tak jak w przypadku każdych słuchawek sygnał dobiegający ze źródła dźwięku może sprawić, że otoczenie nie będzie słyszalne. Zmniejszenie głośności dźwięku lub tymczasowe zatrzymanie muzyki pozwoli lepiej słyszeć poszczególne etapy redukcji hałasu w miarę wprowadzania ustawień.

 

Czym jest elektroniczny szum bazowy?

Szum bazowy to elektroniczny „syk”, który może być słyszalny w niektórych słuchawkach redukujących hałas. Szum ten może irytować i zniszczyć przyjemność płynącą ze słuchania muzyki. W słuchawkach QuietControl 30 wykorzystano zaawansowaną technologię elektroniczną, aby zminimalizować szum bazowy tak, aby był w zasadzie niewykrywalny.

 

Jakie nasilenie hałasu redukują słuchawki bezprzewodowe QuietControl 30 przy ustawieniu pełnej redukcji hałasu?

Firma Bose nie deklaruje żadnych wartości procentowych dotyczących redukcji hałasu, ponieważ trudno jest określić dokładną wartość, która odzwierciedlałaby redukcję w różnych warunkach otoczenia, w jakich nosi się słuchawki. Przy ustawieniu pełnej redukcji słuchawki QuietControl 30 wypadają korzystnie na tle konkurencji i zmniejszają słyszalność hałasu do poziomu wyraźnie lepszego niż w sytuacji, gdy słuchawki te nie są stosowane. Zachęcamy klientów do wypróbowania naszych słuchawek w różnych sytuacjach, zarówno z użyciem zewnętrznego źródła dźwięku, jak i bez niego.

 

Jaki jest zasięg słuchawek bezprzewodowych QuietControl 30?

USłuchawki QuietControl 30 mają zasięg 10 metrów od urządzenia źródłowego. Zasadniczo słuchawki działają w pokoju, w którym znajduje się urządzenie i w pomieszczeniach z nim sąsiadujących. Zasięg może się zmniejszyć za sprawą fizycznych przeszkód, takich jak ściany czy drzwi, lub zakłóceń powodowanych przez inne urządzenia elektroniczne.

 

Jak się ładuje słuchawki bezprzewodowe QuietControl 30? Ile czasu zajmie ładowanie?

Słuchawki bezprzewodowe QuietControl 30 można ładować za pomocą znajdującego się w zestawie przewodu USB, podłączając wtyczkę mikro USB do pałąka, a wtyczkę USB do portu USB na komputerze lub ładowarce sieciowej (do kupienia osobno). Aby słuchawki zostały w pełni naładowane, potrzeba ok. trzech godzin. (Kiedy akumulator jest rozładowany, wystarczy podłączyć urządzenie na 15 minut, aby móc odtwarzać muzykę jeszcze przez około godzinę). Podczas ładowania wskaźnik naładowania akumulatora będzie migał na żółto. Po pełnym naładowaniu wskaźnik naładowania akumulatora będzie świecił zielonym światłem ciągłym.

 

Ile wynosi przeciętny czas pracy akumulatora po naładowaniu?

Akumulator po naładowaniu zapewnia do 10 godzin pracy.

 

Do czego służą przyciski na prawym przewodzie?

Na pilocie znajdującym się na prawym przewodzie znajduje się łącznie pięć przycisków. Trzy przyciski są zgrupowane po prawej stronie pilota. Większy środkowy przycisk to przycisk wielofunkcyjny. Pozwalają odtwarzać, wstrzymywać i zmieniać utwory lub filmy, odbierać i kończyć połączenia telefoniczne oraz korzystać z poleceń głosowych, takich jak Siri lub wybieranie głosowe. Przyciski znajdujące się po bokach przycisku wielofunkcyjnego to przyciski zmiany głośności (+/-). Są ułożone w naturalnym ustawieniu góra-dół, aby ułatwić regulację głośności. Ponadto dwa przyciski znajdują się z tyłu pilota. Te przyciski służą do regulacji poziomu redukcji hałasu. Aby zwiększyć poziom redukcji hałasu, naciśnij ▲ (przycisk górny). Aby zmniejszyć poziom redukcji hałasu i słyszeć więcej dźwięków z otoczenia, naciśnij ▼ (przycisk dolny).

 

Gdzie znajduje się przycisk zasilania? Gdzie znajduje się przycisk Bluetooth®?

Do włączania trybu Bluetooth i włączania zasilania służy jeden wspólny przycisk. Znajduje się on na wewnętrznej części pałąka. Przy założonych słuchawkach przycisk zasilania znajduje się po prawej stronie, zwrócony przodem do szyi.

 

Czym różnią się końcówki StayHear+ QC dołączone do słuchawek bezprzewodowych QuietControl 30 od oryginalnych końcówek StayHear?

Końcówki StayHear+ QC są wykonane z tego samego miękkiego silikonu, co oryginalne końcówki StayHear, ale mają wyjątkowy kształt parasolki, dzięki czemu delikatnie uszczelniają wlot przewodu słuchowego.

 

Czy końcówki StayHear+ QC są zgodne z innymi słuchawkami Bose in-ear?

Końcówki StayHear+ QC są zgodne ze słuchawkami QuietComfort 20 Acoustic Noise Cancelling, jednak nie powinno się ich stosować do innych słuchawek Bose in-ear.

 

Co dzieje się z poziomem redukcji hałasu podczas rozmowy?

Poziom redukcji hałasu nie zostanie zmieniony po odebraniu lub nawiązaniu rozmowy telefonicznej. Użytkownik może dostosować poziom redukcji hałasu ręcznie.

 

Co się dzieje z poziomem redukcji hałasu po włączeniu lub wyłączeniu słuchawek QuietControl 30?

Po pierwszym uruchomieniu słuchawek włączona jest całkowita redukcja hałasu. Jeśli poziom redukcji hałasu zostanie zmieniony podczas słuchania, nie zostanie on zapamiętany po wyłączeniu słuchawek. Włączenie słuchawek zawsze ustawi poziom redukcji hałasu na maksymalny.

761448-0010
1 Przedmiot

Opis

Composition
Ceramic

Specyficzne kody

ean13
0017817731560

16 innych produktów w tej samej kategorii: