Najlepiej spisuje się w:

  • Audytoria
  • Miejsca ze sztukami widowiskowymi
  • Teatry
  • Domy kultu
  • Arenas
  • Miejsca gościnne

Technologia QuadBridge ™ - umożliwia skonfigurowanie każdego 4-kanałowego bloku głośników w trybie Mono, V-Bridge, I-Share lub Quad, co pozwala na przydzielenie całkowitej dostępnej mocy bloku wzmacniacza do jednego lub większej liczby kanałów wyjściowych. Wzmacniacz jest w stanie bezpośrednio zasilać zarówno głośniki o niskiej impedancji, jak i obciążenia 70/100 V.

Oprogramowanie Bose® ControlSpace® Designer ™ - wzmacniacze PowerMatch można w pełni skonfigurować za pomocą oprogramowania ControlSpace Designer za pośrednictwem złącza USB na panelu przednim lub złącza Ethernet na panelu tylnym. Korzystając z oprogramowania ControlSpace Designer, można uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji, w tym: stopni korektora parametrycznego, przemiatania obciążenia każdego kanału wyjściowego i automatycznego czuwania. Oprogramowanie ControlSpace Designer jest również wykorzystywane do integracji wzmacniaczy PowerMatch z większymi systemami sterowania i monitorowania składającymi się z procesorów Bose ESP i CC.

Funkcja Auto-Standby / Auto-Wake - Gdy funkcja jest włączona, automatycznie system wchodzi lub wychodzi z trybu gotowości, dzięki czemu sprzęt zużywa mniej energii.

Podwójna pętla sprzężenia zwrotnego - opatentowana konstrukcja w sposób ciągły monitoruje i kontroluje zarówno prąd, jak i napięcie dostarczane do obciążenia głośnika. Niezależnie od poziomu mocy i impedancji obciążenia, wzmacniacz konsekwentnie zapewnia najszerszy możliwy zakres dynamiki, charakterystykę częstotliwościową i najniższe możliwe zniekształcenia.

Zasilacz PeakBank™ - specjalny zasilacz zapewnia wyższą gęstość mocy, jednocześnie umożliwiając ponowne wykorzystanie energii z obciążeń biernych, która jest normalnie marnowana w konwencjonalnych zasilaczach klasy D. Ta wysoce wydajna konstrukcja wzmacniacza zapewnia trwałą i powtarzalną charakterystykę niskich częstotliwości.

Szybka korekcja współczynnika mocy (PFC) - efektywnie zarządza prądem pobieranym z sieci prądu przemiennego, umożliwiając wzmacniaczowi dłuższe napędzanie głośników do maksymalnej mocy wyjściowej bez wahań mocy.Modele wzmacniaczy:

PM8500N

Podsumowanie techniczne:

Maksymalna moc znamionowa
4000 W (500 W x 8 kanałów przy 4 omach)
Kanały wejściowe
8 (zrównoważony poziom liniowy)

Kanały wyjściowe
2 do 8 (konfigurowalne)PM8250N

Podsumowanie techniczne:

Maksymalna moc znamionowa
2000 W (250 W x 8 kanałów przy 4 omach)
Kanały wejściowe
8 (zrównoważony poziom liniowy)

Kanały wyjściowe
2 do 8 (konfigurowalne)PM4500N

Podsumowanie techniczne:

Maksymalna moc znamionowa
2000 W (500 W x 4 kanałów przy 4 omach)
Kanały wejściowe
4 (zrównoważony poziom liniowy)

Kanały wyjściowe
1 do 4 (konfigurowalne)

16 innych produktów w tej samej kategorii: